Nigel Kennedy 10.07.2021

 

Branford Marsalis Quartet 11.07.2021

Koncerty w Piwnicy pod Baranami godz. 21:00 | 60 zł
4.7 Old Metropolitan Band
5.7 Jan Ptaszyn Wróblewski Quartet
6.7 New Bone
7.7 Trio: Smoczyński/Sikała/Czerwiński
8.7 Friends -M.Sikała/W.Karolak/M.Napiórkowski/A.Dębski/A. Czerwiński
10.7 Jazz Band Ball Orchestra
11.7 Boba Jazz Band
12.7 Marek Bałata & Dominik Wania - Impromptu
13.7 Krystyna Stańko Trio
14.7 Adam Bałdych Project
15.7 Vladislav Sendecki/Adam Bałdych
18.7 Daniel Garcia Solo Piano
19.7 Purple is the Color Quartet (Austria)
20.7 Lora Szafran
21.7 Krzysztof Ścierański Quartet
22.7 Tomasz Kukurba & Stanisław Słowiński Project
23.7 Bernard Maseli solo
25.7 Mateusz Smoczyński/ Stephen Brown
26.7 Tomasz Chyła Quintet
27.7 Brooklyn Eye - Joachim Mencel Project
28.7 Włodzimierz Nahorny Trio
29.7 Paweł Kaczmarczyk Trio
30.7 M. Stryszowski/K. Ścierański/S. Berny
Niedziela Nowoorleańska 4 lipca 2021
 
12:00 - 16:00 koncerty na Rynku Głównym
Old Metropolitan Band, Boba Jazz Band, Hot Swing, JBBO
17:00 - Parada Nowoorleańska
18:00 - Główny koncert na Rynku Szczepańskim: Jan Ptaszyn Wróblewski, Stanley Breckenridge,
Przemek Dyakowski, Jazz Band Ball Orchestra, Boba Jazz Band
 
Dominik Wania, Vladislav Sendecki - solo piano | 80 PLN
Filharmonia Krakowska
14 lipca, godz. 20.00
 
Hanna Banaszak z zespołem | 80 zł
Muzeum Sztuki Japońskiej Manggha
31 lipca, godz. 21:00
 
Adam Makowicz - solo piano | 100 PLN
Muzeum Sztuki Japońskiej Manggha
1 sierpnia, godz. 20.00 Adam Makowicz
 
Koncert Specjalne w Piwnicy pod Baranami | 80zł
9.7 Dorota Miśkiewicz/Marek Napiórkowski
24.7 Aga Zaryan
 
Radio Kraków | 80 zł
16.7, godz. 21:00 Stanisław Sojka

Koncerty w Pałacu Potockich - Zbaraskich o godz. 20:00 | wstęp wolny

07.07 Dino Massa/Tomasz Grzegorski

16.07 Vladislav Sendecki - Jurgen Spiegel „Two In The Mirror"

22.07 Agnieszka Grochowicz Song Time

30.07 James Zito Trio (USA)

Koncerty codzienne w Harris Piano Jazz Bar godz. 21:30 | 40 zł

04.07 Stanley Breckenridge Trio (USA)

05.07 Marian Pawlik Quartet 

06.07 Dino Massa Quartet (Włochy)

07.07 Jam Session

08.07 Szymon Mika Trio 

09.07 The Flash Pezda/Dworak/Olszewski

10.07 Electric Shepherd

11.07 Orchestra Dedicated  Groborz & Cronies

12.07 Dominik Bukowski/ Dominik Kisiel 

13.07 Folk in Jazz Dębski/Nowotarski/Niedzielin/Niewiński 

14.07 Jam Session

15.07  Funk de Nite

16.07 Vanessa Harbek Trio (Argentyna)

18.07 Purple is the Color Quartet (Austria)

19.07 Charles Burton Trio (USA)

20.07 Krzysztof Ścierański solo 

21.07 Jam Session

22.07 Hot Swing

23.07 Mr. Krime Live Band 

24.07 Rodziewicz Sikała „ROJAZZVITCH"

25.07 Jakub Mizeracki Trio 

26.07 Adam Kawończyk Quartet 

27.07 Eskaubei & Tomasz Nowak Quartet feat. Mr. Krime

28.07 Jam Session

29.07 Miron Nalepa Band 

30.07 Kajetan Galas Band 

31.07 James Zito Trio (USA)

 

Wystawa Zdjęć Macieja Szczęsnego w Piwnicy pod Baranami

 
 Koncerty Sceny Młodych w Harris Piano Jazz Bar, godz. 18:30| wstęp wolny

07.07 Julia Amirova Trio

14.07 Weronika Kukla Quartet

21.07 Miłosz Bazarnik Band

28.07 Bartek Leśniak Trio

 

Solo Piano Week w Piec Art Acoustic Club godz. 20:00 | 30zł

07.07 Pola Atmańska

08.07 Dino Massa

09.07 Mateusz Pałka

10.07 Paweł Tomaszewski

11.07 Joachim Mencel

12.07 Michał Wierba

13.07 Kuba Płużek

 

Festiwal w Garden Arena, godz. 20:00 | wstęp wolny

9.07 Hot Swing (koncert przeniesiony na 15.07)

16.07 Funk de Nite 

25.07  Soul Finger 

01.08 Wojciech Klich  Trio

 

Koncerty w klubie Alchemia, godz. 20:00 | 40 zł

08.07 Adam Pierończyk/ Sławek Kurkiewicz

25.07 Jorgos Skolias & Bracia Oleś „Sefardix" 

„KILAR W ALCHEMII" :

28.07 Sławek Pezda- Mateusz Gawęda Duo „Kilar recomposed" 

29.07 Kuba Więcek- Piotr Orzechowski Duo „Themes of Dracula"

 

Goście specjalni w Klubie U Muniaka, godz. 21:30:

04.07 Przemek Dyakowski

08.07 Tomasz Grzegorski

23.07 Maciej Sikała

 

Koncert plenerowy na Zamku w Rudnie, godz. 20:00 | wstęp wolny

30.07 Wojciech Klich Trio

 

Lub kup bilet w biurze (10% zniżki) przy ulicy Karmelickiej 52/1, 31-128 Kraków.

Godziny otwarcia biura:

poniedziałek- piątek 11:00-16:00